PAYLAŞ

Airdrop Nedir?

Airdrop Nedir? Airdrop havadan gelen para anlamına gelmektedir. Dijital para dünyasında ise airdrop, piyasa’ya yeni çıkacak olan dijital paranın tanıtımı amacıyla ücret alınmadan belli bir görev karşılığında kullanıcılara dağıtılmasıdır. Yeni paranın en büyük reklam yöntemidir airdrop.

Airdrop
Airdrop

Airdrop Nasıl Alınır?

Öncelikle Airdrop verecek olan dijital paraları bulmamız gerekmektedir. Bunun için güncel dijital para haberlerini ve bitcoin borsalarını iyi takip etmek gerekmektedir. Genellikle üreticiler kendi sitelerinde, sosyal medya hesaplarında veya dijital para forum sitelerinde duyuru yapmaktadırlar. Airdroplara sahip olabilmek için dijital para sahipleri kullanıcılardan belli görevler istemektedirler. Bunlar genellikle basit ve kolay görevlerdir. Facebook, twitter gibi sosyal medya hesaplarını beğenmek, telegram gibi gruplara katılmak yada sosyal medyadan coin hakkında paylaşım yapmak gibi görevlerdir.

airdrop
airdrop

Airdrop Kazançlı mı?

Airdrop’ları bitcoin ve Ethereum hesaplarınıza aktarabilirsiniz. Yada yatırım amaçlı dağıtılan coini hesabınızda tutabilirsiniz. Airdrop veren coinin dagıtılan pay adeti, kimin çıkardığı, hangi borsalarda işlem gördüğü gibidurumlar göz önüne alınarak, coinin piyasaya girdiği ilk günlerde ciddi artışlar yaşanarak güzel kazançlar bırakabilirler. Tabi tam tersi de olabiliyor. Coin airdrop dağıtır reklamı yapılır fakat hiçbir borsada işlem görmeye bilir. Daha piyasaya girmeden tedavülden kalkabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here