Ana sayfa HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

 

PARA KAZANMA
PARA KAZANMA

Merhaba. Bizler üç arkadaş borsaendeks.com aile olarak yola çıktık. Üçümüzde 2012 yılından beri gerek borsa gerek bitcoin ve gerekse yeni iş fikirleri oluşturarak kendi çapımızda yatırım yapmaktayız.

Bu sitedeki amacımız, Gelişen dünya şartlarında insanlara bir nebze de olsa ellerinde paralarını değerlendirebilmek için cesaret ve bilgi vermektir. Hele ki pandemi (covid-19) döneminde dünya ekonomilerindeki daralmalar işgücü kaybına sebep olması ve insanları maddi açıdan zorluk çekmeleri ellerinde kalan az miktardaki maddiyatları değerlendirmeye yönlendirmiştir. Böyle bir ortamda bilgisi olmayan yatırımcı adaylarına yön gösterebilmek, çeşitli yatırım enstrümanlarını tanımayı amaç edindik.

Sitemizdeki içerikleri takip ederek kendi fikirlerinizi oluşturarak yatırım yapabilirsiniz. Bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT: SİTEMİZDEKİ HİÇ BİR BİLGİ VE YAZI YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. BİZLER SADECE ÇEŞİTLİ YATIRIM ENSTRÜMANLARININ TANINMASINI AMAÇ EDİNDİK. GEREKLİ KAR VE ZARARLARDAN YATIRIMCILAR SORUMLUDUR.