Paylaş
instagramdan para kazanmak
instagramdan para kazanmak

Herkesin aklındaki sorulardan birisi de instagramdan nasıl para kazanılır? olmuştur.. Aslında bu çok zor olmayan bir konudur. Aşağıda detaylı açıklayacağız. Fakat özet olarak en çok yüksek aboneli bir kanala sahip olarak çeşitli reklamlar alarak kazanç sağlamaktır. Gerçi öyle bir hesabınız varsa reklam verenler sizi bulur 🙂

İnstagramdan Para Kazanmak
İnstagramdan Para Kazanmak

Şimdi gelelim instagramdan nasıl para kazanacağımıza.

1-Reklam Alarak Para Kazanmak

Öncelikle abonesi çok olan profesyonel bir kanala sahip olmamız gerekiyor. Milyonlarca kullanıcısı olan bir platformda güzel içerikler yaratarak ciddi abonelere ulaşılabilir. Aktif ve bol aboneli bir hesabımızın olduğunu düşünürsek reklam verenlerin sizi bulmasını bekleyebilirsiniz. Oldu ki sabırsızım diyorsanız çeşitli forumlarda konu açarak reklam verenlere sizler ulaşabilirsiniz. Yüksek ve aktif aboneli bir kanalın reklam başına 1.000 TL ile 8.000 Tl kazanç sağladığını düşünürsek gayet cazip geliyor insana.

2- İnstagram’dan Satış Yaparak Para Kazanmak

Kısacası yine yüksek aboneli ve aktif bir hesabınız var ise satış ortaklığı yaparak para kazanabilirsiniz. Yahut hediyelik vb. üzerine bir butik hesabı açarak hediyelik vb. ürünlerin satışını yapıp kar payınızı alabilirsiniz. Satış yapabileceğiniz ürünler hakkında detaylı konumuzu anlattık ulaşabilirsiniz.

3- Abone Beğeni Satışı yaparak Para Kazanmak

Bunun için yurt dışı kaynaklı sitelerden paneller satın almanız gerekmektedir. Elinizdeki yabancı ve türk kullanıcıları tek bir hesaba yönlendirerek sayfanın beğenisini ve takipçi sayını arttırabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz