Paylaş
Mobil uygulama ile para kazanma
Mobil uygulama ile para kazanma

Akıllı telefonlar arttıkça mobil kullanıcıların sayısı da gün geçtikçe artmaktadır. Artan kullanıcı sayısı ile mobil uygulamalar reklam ve tanıtım için önemli bir rol haline gelmiştir. Mobil uygulamalar ile isterseniz ürününüzü büyük kitlelere tanıtabilir, isterseniz mobil uygulamanız sayesinde reklamlar alarak ciddi gelirler elde edebilirsiniz. Mobil uygulama ile para kazanma yöntemlerinden bir kaçını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Mobil uygulama ile para kazanma
Mobil uygulama ile para kazanma

1- Google Reklamları ile Para Kazanma

Güzel bir uygulama sahibi olduğunuzu düşünürsek google reklamlarından para kazanabilirsiniz. Bunun için google admob kullanarak uygulamanıza google reklamları ekleyebilirsiniz. Uygulamanızda çıkan reklamlardan tıklama ve gösterim başına kazanç sağlayabilirsiniz.

2- Uygulama İçi Satın Alma

Genellikle oyun uygulamalarında kullanılır. Uygulama için level atlamak, diğer oyunculardan üstün olmak yeni araç gereçler almak için genellikle uzun ve zorla görevler yapmak gerekir. Bazı uygulama kullanıcılar zorlu ve uzun görevleri yapmak yerine uygulama sahibinin sunduğu belli bir ücret karşılığında istediği özellikleri elde eder. Bu model google reklamlarıyla beraber daha çok kazanç elde etmenize olanak sağlar.

3- Ücretli Uygulama Yapma

İnsanlar uygulamanızı kullanmak için Sizin belirlediğiniz ücreti ödemeleri gerekmektedir. Bu ücreti ödemeyen uygulama kullanıcıları uygulamanızda kısıtlı olarak faydalanabilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz