Paylaş
youtube abone artırma hilesi
youtube abone artırma hilesi

Youtube Para Kazanma için gerekli işlemlerden biriside istenilen abone miktarına ulaşmaktır. Varsayalım ki kanalınızı açtınız içerik üretmeye başladınız. Devamında youtube izlenim dakikasını da tutturdunuz. Sırada abone sayısının istenilen düzeye gelmesi kalmış demektir.

Kanalınızın abone sayısını arttırabilmek ve daha çok etkileşim alabilmek için kanal sahinin bilmesi gereken bir konu söz konusudur. Bunları kısa ve net şekilde maddeler halinde anlatıp özetlemeye çalıştık. Yalnız sadece yazılanlara bağlı kalmamanız ve kendi yöntemlerinizi geliştirmenizi tavsiye ederim.

İlgi Çekici Ve Güncel İçerikler üretmek

Evet her şeyden önce ürettiğiniz içeriğin ilgi çekici, merak uyandıran ya da güncel olaylarla ilgili olmalı ki kanalımıza gelen kitlede merak uyandırmalıyız. Bu durumda insanlar sizleri severek takip edebilmek için kanalımıza abone olmak isteyeceklerdir.

Video Yükleme Süreniz Sabit olsun

Videolarınız genellikle haftanın belirli günleri ve belirli saatlerde düzgün şekilde yüklemeniz önerilir. Bu durum kanalınızın kalitesini ortaya çıkartır. Ve youtube abone kasmanıza yardımcı olur.

Video Etiketlerinizi Özenle Seçmelisiniz

Videolarda etiket neredeyse en önemli youtube abone arttırma taktiğidir. Etiketleriniz yüklediğiniz video içeriğiyle aynı olması ve o içerikte en çok aranan kelimeleri tespit edip kullanmanız youtube abone ve youtube izlenim konusunda sizleri çok büyük farklılıklar yaratacaktır.

Video Açıklaması

Videonuzun altında bulunan açıklama kısımlarının bilgi verici olması gerekmektedir. Bu açıklama kısmında anahtar kelimelerinizi kullanabilirsiniz. Ve diğer videolarınıza yönlendirme yapmak için link verebilirsiniz.

Youtube Abone Artırma Yöntemleri
Youtube Abone Artırma Yöntemleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz